Esclusiva Villa Con Piscina Privata A Mondello

  • 200 m²

Esclusiva Villa Con Piscina Privata A Mondello ligger i Palermo med 3 værelser måler det 200 m² og rummer 6 gæster. Denne bekvemme placering tilbyder nem adgang til Museo Etnografico Siciliano Giuseppe Pitre i 25 minutters gåafstand.

Gæsterne kan nyde haven udsigt fra deres værelser. Gæsterne kan benytte 3 badeværelser.

Der tilbydes et fuldt udstyret køkken i denne indkvartering.

Conca d'Oro Indkøbscenter er ca. 10 minutters kørsel væk. Denne indkvartering ligger meget tæt ved Edicola via castelforte palermo. Pizzeria Pizzeria Gli Amiconi er placeret 450 meter væk. Capo Gallo Naturreservat ligger ved siden af villaen. Mattei / Calliope busstoppested kan findes inden for 750 meter.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Esclusiva Villa Con Piscina Privata A Mondello Palermo
Villa Castelforte, Con Piscina A Mondello
pris kun for mobil

Villa Castelforte, Con Piscina A Mondello

10
Enestående 1 anmeldelse
142 m fra overnatningsstedet
USD 1119 USD 1007
pr. nat
Mondello Luxury Villa
pris kun for mobil

Mondello Luxury Villa

9.5
Enestående 2 anmeldelser
421 m fra overnatningsstedet
Solemar Sicilia - Villa Mondello
pris kun for mobil

Solemar Sicilia - Villa Mondello

9.0
Fantastisk 1 anmeldelse
506 m fra overnatningsstedet
USD 1224 USD 1102
pr. nat

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    Serviceydelser

    • Receptionistskranke
    • Bagageopbevaring

    Spisemuligheder

    • Udendørs spiseområde

    I køkkenet

    • Kedel
    • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

    For børn

    • Tremmesenge/vugger

    Fritid

    • Udendørs pool
    • Solseng
    • Solterrasse
    • Have
    • Lavvandede ende

    På værelser

    • Klimaanlæg
    • Varme
    • Dagligstue
    • Omklædningsområde
    • Patio
    • Terrasse
    • Havemøbler
    • Te- og kaffefaciliteter
    • Spisebord
    • Strygeservice

    På badeværelset

    • Vaskemaskine
    • Gratis toiletartikler

    Enheder

    • Fladskærms TV

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
    • Røgdetektorer
    • Brandslukkere
    • Nøgleadgang

    Kæledyr

    • Kæledyr ikke tilladt !

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 15:00 indtil 23:00
    Udtjekning: fra 08:00 indtil 09:00
    Licensnr.19082053C261129,IT082053C2QHPLONQS
    Ofte stillede spørgsmål
    • Kan vi parkere vores bil i nærheden af Esclusiva Villa Con Piscina Privata A Mondello?
      Ja, der er en gratis privat parkeringsplads til rådighed for gæsterne i Esclusiva Villa Con Piscina Privata A Mondello.
    • Hvad er tidspunktet for ind- og udtjekning i Esclusiva Villa Con Piscina Privata A Mondello?
      Gæster på Esclusiva Villa Con Piscina Privata A Mondello skal tjekke ind senest 23:00 og tjekke ud senest 09:00.
    • Hvilke restauranter ligger tæt på Esclusiva Villa Con Piscina Privata A Mondello?
      Restauranter i nærheden af Esclusiva Villa Con Piscina Privata A Mondello omfatter Bar Castiglione og Caffetteria Touche.
    • Er der en pool på Esclusiva Villa Con Piscina Privata A Mondello?
      Ja, gæsterne på Esclusiva Villa Con Piscina Privata A Mondello kan nyde en privat pool stedet.

    Placering

    Map

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Esclusiva Villa Con Piscina Privata A Mondello Palermo

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk